.

.

Quimica Alemana Помине Hardener 0.47 Fl Мл Пакување од 2

Quimica Alemana Помине Hardener 0.47 Fl Мл Пакување од 2

DEN 359.76
Залиха

Еден од најголемите помине hardeners на пазарот!Користите секој ден. 100% гаранција да расте ноктите здрави и силни.Види разликата само по една недела од употреба.Оригиналниот Quimica Alemana Помине Грижа Производ се увезува директно од Колумбија.Не постои подобар производ на пазарот денес за долгорочна помине грижа.Позитивни резултати се појавуваат речиси веднаш и во прашање на кратки неколку недели придобивките на подолго, посилно, посилно, убава и постојан ноктите ќе станат реалност.Ова е природен, ефикасно алтернативно решение за здрава и убава ноктите. 1 BUC. 2 Шишиња Quimica Alemana Помине Hardener Strengthener полски Третман 0.47 оз.

R

Избор на клиент