.

.

Zxcvlina Бамбус Када Рек Не се Лизга Телескопски Када Рек Када Рек Бања Решетката Решетката Лента (Боја : Бела, Големина : 75x23cm)

Zxcvlina Бамбус Када Рек Не се Лизга Телескопски Када Рек Када Рек Бања Решетката Решетката Лента (Боја : Бела,

DEN 1437.60
Залиха

Луксузен искуство : додадовме доволно простор за складирање за вашата убавина и бања производи да се трансформира капење време во среќно семејство спа искуство.Оваа неверојатна када полица ви овозможува да се стави една чаша вино и чаша чај или кафе во вашата сопствена бања, и да уживаат во луксузен и релаксирачка бања, со чувство на "спа" за да соба.Материјал : бамбус, убава и издржливи, големина : 75-109x23cm.Лесен за складирање : кадата послужавник може да се одржи на сите вашата бања време потреби, мобилни телефони, крпи, свеќи и вино стакло носители, и го стави сите релаксирачки потреби безбедно во рака е да се достигне.На проширување со када рамка може лесно да се адаптира за повеќето кади и масажа кади, и ергономски се справи со чува кадата рамка стабилна и безбедна.Се занесе себе си : бања фах рек ви овозможува да се нурнете се во полн спектар на нега, и може да се стави книги, вино, чаши, телефон, храна и други капење потреби, каде што треба да се релаксира.Големина : 75-109x23cmcolor : White Material : Bamboo Package содржина : 1*бања rack Precautions : 1. Поради прирачник за мерење, големината може да има некоја грешка од 1 cm / 2 cm.2. Бојата може да биде променето на мониторот.3. Ви благодариме за вашето разбирање и уживаат во шопинг време!.

R

Избор на клиент