.

.

Голем Предиво Топката Winder,Џамбо Метални Влакна/Волна/String Топката Winder 500g (со Предиво Водич)

Голем Предиво Топката Winder,Џамбо Метални Влакна/Волна/String Топката Winder 500g (со Предиво Водич)

DEN 446.40
Залиха

Капацитет : 500g капацитет, нашите winder може да се справи со повеќе од 2 пати предиво конвенционален winder може да се справи, кои може да се намали обемот на работа од страна на половина.Трајни Метална Чудак и Ниска Nosiy Опрема:леано железо база и сите стабилна брзини направи тоа долготрајни.Лесен за Користење : се обидуваат да се најде клуч за да се постави за да се правец е досадно, па ние дизајниран нашите winder да се постави без алатки, лесно да се соберат и расклопување.Widly Употреба : Различни користи вклучуваат фабрика, семејство, DIY студио и предиво winder електрични итн.Добар По Продажба на Услуги : Ние Eapmic се залага да обезбеди одлични услуги на клиентите,Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Карактеристики : Материјал : ABS База, Метал Опрема.Го прави центар-се повлече топки.500g капацитет.Рака управува со лесно се стега-врз база.На winder може да биде стегната на маса до 3cm дебели.Можете да креирате една топка од предиво лесно само со вртење на чудак.Оваа топка предиво winder е лесно да се инсталира на маса или на маса.Сите алатки вклученисамо треба клуч.Како да го користите : 1. Фиксна жица прачка на ликвидација на машина со гром.2. Линија капа монтирани на ликвидација машина, спротивно од стрелките на часовникот ротација, бајонет заклучување.3. На кривулестите машина инсталиран на платформа (или клупа) 4. Комбинација со чадор да стојат и волна може да биде прирачник за ликвидација.

R

Избор на клиент