.

.

Сет на 15! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сина Тенок Правоаголна Рециклирање Може да Сина и Капак со Слот Ѓубре Торба Додаде . Кујна Ѓубре Може Да Office Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад

Сет на 15! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сина Тенок Правоаголна Рециклирање Може да Сина и Капак со Слот Ѓубре Торба

DEN 2172.00
Залиха

Го користите овој пригоден ѓубре за да се подобри чистота во која било област!.Кујна ѓубре може да се трајни, тешки-должност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна процес и се грижи ова може да траат со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина. 100% ГАРАНЦИЈА – Нашите ѓубре кантите се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.Ова ѓубре дефинитивно може да служи за својата намена.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.

R

Избор на клиент