.

.

JUJIEXUN2021 Женска Долг Ракав Pullover Sweatshirt Секојдневен Сува Фит Јога Тренингот Маскирани Athlesuire Носат Кошула Zip Џебови

JUJIEXUN2021 Женска Долг Ракав Pullover Sweatshirt Секојдневен Сува Фит Јога Тренингот Маскирани Athlesuire Носат

DEN 266.64
Залиха

????Погодна за многу прилики : Погоден за секојдневна, патување, дома, одмор, шопинг, на улица, партија, на отворено, на плажа, во клубот се носат.❄️❄️Q & A -????Q1 : Како да се Избере Големина?А1 : може да се однесува на големината на табелата параметри на сликата област да се избере соодветна врвот.Боја : Црна | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако тоа надминува очекува датумот на породување, можете да не контактирате во било кое време да се реши тоа.Тоа не е големината на табелата.Тоа е најдобро да се избере поголем големина при изборот на големина. ????жените масовно резервоарот на врвот на жените обичен tees за жените лабава темно виолетова блузи, за жени 5xl тенкови за жените фарма девојка т кошули за жените отсечени памук т кошули за жените заврши блузи, за жени под 10 леопард печати долг ракав врвот chokert. ☃️【ГОЛЕМИНА ОПИС】ве Молиме погледнете го големина детали на лево (не големината на табелата) пред ставање на ред. Поради разликата во монитор резолуција, може да биде малку боја разлики, ви благодарам многу!✔️2.❣️❣️❣️Совети : ✔️1.

R

Избор на клиент