.

.

Godox АД-R6 169mm Околу 7 Стандард Bowens Планината Рефлектор за Godox AD600B AD600BM AD600Pro MS200 MS300 Aputure Amaran 100D 100X 200D 200X

Godox АД-R6 169mm Околу 7 Стандард Bowens Планината Рефлектор за Godox AD600B AD600BM AD600Pro MS200 MS300 Aputure

DEN 310.80
Залиха

Погоден за Godox AD600 BM AD600 Pro MS200 MS300 Aputure Amaran 100 D 100 X 200 D 200 X. 7"-дијаметар на rim го прифаќа саќе мрежи и други додатоци.Сребро рефлексивни внатрешни работи површината помага да се осигура дека светлината доставени е уште.Изработен од Алуминиум, со Голема нула отпор.Лесен и трајни легура со мат црна надворешноста заврши.Пребарување B07 DJ65 BZM за 6.7 Инчен Саќе Мрежа, Користат Заедно да се Отсечени од Светлина и Направете ја Вашата Осветлување Место Потесен.

R

Избор на клиент