.

.

L'Oreal Париз Напредни Фризура УДАР СУВА ТОА Брзо Сува Буквар Спреј 4.2 fl; оз.

L'Oreal Париз Напредни Фризура УДАР СУВА ТОА Брзо Сува Буквар Спреј 4.2 fl; оз.

DEN 2068.80
Залиха

Намалување на Удар Време на Сушење : сушете Тоа Брзо Сува Коса Спреј е лесен удар сува буквар топлина спреј формула забрзува вашата рутина со сечење удар сува време додека за заштита на косата од топлина штета.Штит Против Топлина Штета : се Применува пред стил со топлина, овој буквар спреј реагира со топлина за да се намали удар сува време и ја штитат косата од прекумерна топлина штета.Како ќе стилот тоа : Дали вашиот стил е кадрава, брановидни или директно, оваа топлина protectant hairspray ја подобрува вашата коса стил, без разлика дали сте дува надвор директно или ширењето на кадрава коса.L'Oreal Напредни Коса Стил : L'Oréal Париз Напредни Коса Стил Линија ви дава високи перформанси производи за секој стил; без разлика Дали сте во потрага за заштита на косата од топлина, држете стил со гел или hairspray, или зголемете ја јачината на звукот со мус.Заврши Изглед : Обидете се со L'Oreal Париз Напредни Фризура Зголемат Volumizing Мус за коса со големи задебелени букви обемниот изглед.Првично и премиер на косата за било топлина алатка со L'Oreal Париз AHS УДАР СУВА ТОА Брзо Сува Буквар Спреј.Овој лесен топлина protectant спреј намалувања удар сува време и ја штити косата од топлина штета.Во само неколку spritzes, косата е подготвена да ги преземе за топлина за беспрекорна фризури.Погодна за долги фризури, средна должина кратки фризури и фризури. • Реагира со топлина за да се намали удар-суво време • Штитови против топлина штета • Формулиран со fibralock технологија • Топлина protectant спреј за сите топлина алатки се Применува за чистење на влажна коса.Спреј рамномерно 6-8 инчи далеку од косата.Сушете како и обично.СОВЕТ : За брз удар надвор, посебен и клип вашата влажна коса во 3 дури и делови.Сушете од врвот.Запаливи додека не се исуши.Избегнувајте оган, пламен, и топлина (освен за стил и апарати) за време на апликација и додека косата е целосно сува.Избегнувајте прскање во очи.

R

Избор на клиент