.

.

BETCKEY - Компатибилен DYMO 30256 (2-5/16 x 4 Отстранлив) Превозот Labels - Компатибилен со Rollo, DYMO Labelwriter 450, 4XL & Зебра Десктоп Орган[2 Ролни/600 Labels]

BETCKEY - Компатибилен DYMO 30256 (2-5/16 x 4 Отстранлив) Превозот Labels - Компатибилен со Rollo, DYMO Labelwriter

DEN 619.20
Залиха

Го заменува : Dymo 30256, Димензии : 59mm x 101mm(2-5/16" x 4"), во Боја : Бела, Лепило : ОТСТРАНЛИВ, Директна Термичка, BPA Free, Етикети по Roll : 300. Компатибилен Dymo Етикета Писател Принтери : : 300, 310, 315, 320, 330, 400, 400 Дуо, 400 Твин Турбо, 450, 450 Дуо, 450 Турбо, 450 Твин Турбо, 4 XL, EL40, EL60, SE300, SE450, Co Star Label Writers : XL, XL+, П.Н.Е., BC+, ТУРБО, SE200, SE250, ACII 200 / ASCII 250. Квалитетот Одделение Хартија со ОТСТРАНЛИВ Лепило и Остри Печати (Бела Поддржани).Сосема нов и висок квалитет на компатибилен бела стандардна адреса labels произведени со Стандардизација ISO 9001 и ISO 140001. Гарантира Најдобар Квалитет Ќе се Најде На Пазарот : Нашите трудови на супериорен квалитет, и се вашиот најдобар избор на пазарот, за како прифатлива цена.Тие не одат жолта, тие не дупка со, и постојат никогаш не скенирање прашања!.Го заменува : DYMO 30256, Димензии : 59mm x 101mm(2-5/16" x 4"), во Боја : Бела, Лепило : ОТСТРАНЛИВ, Етикети по Roll : 300 Use Само Најдобрите Етикета За Вашиот Dymo принтери!Тоа Може да се користи со сите Dymo принтери (300, 310, 315, 320, 330, 400, 400 Дуо, 400 Твин Турбо, 450, 450 Дуо, 450 Турбо, 450 Твин Турбо, 4 XL, EL40, EL60, SE300, SE450, Co Star Label Writers : XL, XL+, П.Н.Е., BC+, ТУРБО, SE200, SE250, ACII 200 / ASCII 250).Guarenteed да биде 100% компатибилен и со највисок квалитет.Преку континуирана тестови, ние сме сигурни дека нашата статија е најдобро може да се добие!Поголемиот дел од другите трудови е потенка, е поевтино направена така што има полошо лепило, како и за печатење на резултатите се страшна.Сите BETCKEY производи се BPA Free.BPA (bisphenol A) е индустриска хемикалија која се користи уште од 1960-тите.Одредени термичка хартија може да содржат BPA.Националната Токсикологија Програма на Одделот за Здравство и Човечки Сервиси вели дека има "некои загриженост" во врска со можни здравствени ефекти на BPA на мозокот, однесување и простата на fetuses, доенчиња и мали деца.Напомена : Ние не ги продаде Dymo-брендирани етикети. "Dymo?", "Label Writer?" и сите други Dymo-брендирани имиња на производи и SKU заштитни знаци се заштитни знаци на Dymo Меѓународната Корпорација.Dymo Меѓународната Корпорација не спонзор или одобрува било производи направени или се продаваат од страна на BETCKEY.

R

Избор на клиент