.

.

Brita Поток на Вода Филтер, Крак Стомна Замена Вода Филтер, BPA Free - 2 Count

Brita Поток на Вода Филтер, Крак Стомна Замена Вода Филтер, BPA Free - 2 Count

DEN 576.00
Залиха

BRITA ПОТОК ЗАМЕНА на ФИЛТЕР : За Brita Поток стомна употреба само, уживаат 1 BPA free Brita Поток замена на филтрите за секогаш почиста, пра-дегустација, филтрирана вода.Висина 5.31; Ширина 2.31; Должина/Длабочина 2.31; Тежина .13 фунти.FAST & ПОГОДНО : Направен со филтер-as-you-прелива технологија, Brita Поток филтри за вода ќе ви овозможи брзо да се пополни целата стомна и веднаш налејте голема-дегустација чаша филтрирана вода.ПОДОБРО ДЕГУСТАЦИЈА : Комерцијален активиран јаглерод намалува хлор вкус и мирис, кои ви даваат филтрирана вода без црна flecks.Се НАМАЛИ ОТПАДОТ и ЗАЧУВУВАЊЕ : Еден BPA free водата на филтерот за да го замените до 300 стандард 16 оз.шишиња со вода.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Промена на вашата Brita Поток Филтер со 4 едноставни чекори за потоа да се пополни стомна и се прелива голема-дегустација, филтрирана вода веднаш.Заменете Brita Поток Филтер секој 40 литри, за секој 2months за просечното семејство.BPA-free Brita Поток Замена на Филтрите се направени со Филтер-As-You-Прелива технологија, така можете да добиете филтрирана вода, 10 X побрзо во споредба со пазарот на водечките стомна систем.Направени со заштитен двојно-layer филтрација технологија и содржи активиран јаглерод за да се намали хлор вкус и мирис., Овие филтри се испорача голема-дегустација вода и одржување на здраво ниво на флуор, на адитивот во водата која се промовира силни заби (се однесува на флуоризирана општинската вода од чешма).Филтрите имаат лесен-држете зафат и кликнете на копчето за едноставно вметнување и отстранување.Промена на овие филтри на секои 40 литри, за 2 месеци за просечното семејство, за најдобра изведба.Иновативни јаглерод форма значи дека нема црна flecks.Еден Крак на филтерот за да го замените 300 стандард 16.9 унца шишиња со вода.Пијат почиста, пра-дегустација вода со Brita.

R

Избор на клиент