.

.

Ново Женско Торзо Манекен , Форми Црно - 5PK , за Домашна Организација и Облека Закачалки

Ново Женско Торзо Манекен , Форми Црно - 5PK , за Домашна Организација и Облека Закачалки

DEN 4320.00
Залиха

Цврсти Пластични па лесно може да се чисти со која било чистење производ.За да Виси само (Вклучува монтажни кука).Голема облека екранот за промет на мало во продавници, фотографирање или за саеми.Пакет од 5. Ново Женско Торзо Манекен Форми Црно - 5 PK.

R

Избор на клиент