.

.

Перница Покритие за Antilop Висок Стол | Компатибилен со IKEA Висок Стол Додатоци | Лево | Отстранлив Капак Компатибилен со IKEA Гумени Перница Insert | Малку Блум Ко. (Terrazzo/Terrazzo

Перница Покритие за Antilop Висок Стол | Компатибилен со IKEA Висок Стол Додатоци | Лево | Отстранлив Капак Компатибилен

DEN 663.84
Залиха

КОМПАТИБИЛЕН СО IKEA ГУМЕНИ ПЕРНИЦА ЗА ANTILOP БЕБЕ HIGHCHAIRS.Оваа прекрасна, со висок квалитет, реверзибилна покрие нуди две рачни дизајнирани модели во едно.На Надувување перница вметнете се продава одделно.УПОТРЕБА НА ВИСОК СТОЛ ПЕРНИЦА ДАВА УТЕХА И ПОДДРШКА ЗА ПРАВИЛНА СЕДЕЧКА ПОЛОЖБА НА ТЕЛОТО ВО БЕБЕ СТОЛИЦИ.Намерно дизајнирана со совршено се вклопуваат за да се обезбеди мека поддршка за да им помогне на бебето или уживате во удобноста и заменливост со highchair додатоци преку множители на капакот, што оброк полесно од било кога.Вашиот highchair не треба да се грозно нешто или нешто што навивам далеку во аголот - со достапност во различни бои и дезени, може да се меша и натпревар со highchair маска за да се создаде убава highchair што се вклопува во вашиот дом décor.Нашиот уметник-создадена дизајни се намерно curated да биде модерна, неутрален, и безвременски.Секој перница поклопецот е реверзибилна и има две комплементарни дизајни.На надувување перници работат одлично во едноставни ресторан highchairs и може да се користи како стол седиште перници премногу.Имајте на перница и се покрива во вашиот автомобил, па ти си подготвен секогаш кога ќе вечераат надвор.Оваа перница покрие, исто така може да се користи во отворено расположението или на други места каде што е применливо за да се обезбеди удобност и поддршка во седиштето позиција.Никогаш нема да ја напушти бебе или дете без надзор за било каква причина или за било должината на времето.Чистење на Нашата Product Machine се Мијат во студена вода за нежно поставување со патент затворени, или едноставно место чисти во мијалникот по јадење.Собори сува ниска или се постават рамен да се исуши.За тврдоглави дамки се избегне остри чистењето; место чисти и да се третираат со нежен сапун или дамка на смена.

R

Избор на клиент