.

.

PULABOspoon ратан дрвени пикник садови со слатки назад ручек поставите екскурзии спортски ден камп издржливост Superior†Квалитет и Креативните

PULABOspoon ратан дрвени пикник садови со слатки назад ручек поставите екскурзии спортски ден камп издржливост

DEN 1598.40
Залиха

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Нежна текстура која може да се почувствува топлина на дрво.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме да користите дрвена лажица со сите средства кога пиење топла супа и пијалоци.За разлика од метални лажици каде што топлината се лесно преносливи, дрвени лажици имаат тешкотии во пренесување на топлина.Запознаени со рака меки вкус.Ве молиме да користите дрвена лажица со сите средства кога пиење топла супа и пијалоци.Нежна текстура која може да се почувствува топлина на дрво.

R

Избор на клиент