.

.

AAProTools Стоматолошки Distal Крајот Свиткување Plier, Ортодонтски NiTi Бендер Форцепс Глупак Стоматолошки Алатки Инструмент

AAProTools Стоматолошки Distal Крајот Свиткување Plier, Ортодонтски NiTi Бендер Форцепс Глупак Стоматолошки Алатки

DEN 263.76
Залиха

AAPro Tools Стоматолошки Distal Крајот Свиткување Plier, Ортодонтски Ni Ti Бендер Форцепс Глупак Стоматолошки Алатки Инструмент.Нерѓосувачки Челик, Gauranteed Задоволство И Вредност За Пари.Сите Инструменти Се Произведени Со Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик.AAPro Tools Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Одличен Квалитет Како На Сликата.AAPro Tools Стоматолошки Distal Крајот Свиткување Plier, Ортодонтски Ni Ti Бендер Форцепс Глупак Стоматолошки Алатки Инструмент.

R

Избор на клиент