.

.

Бесконечност Референца 9632IX - 6 x 9 двонасочна автомобил аудио звучници

Бесконечност Референца 9632IX - 6 x 9 двонасочна автомобил аудио звучници

DEN 3118.80
Залиха

Бесконечност Премиум Квалитет На Звукот.Edge-управувано, текстил високотонци.Прилагодливи tweeter излез ниво.Плус Една woofer конус архитектура.Оптимизиран Големината На Рамката.Нови Референтни јазик се дизајнирани да ја испорача Бесконечност е потпис звук во повеќе возила.Тие функција работ-управувано текстилни високотонци за мазна, јасно издигнувања и поголемите модели нуди прилагодливи tweeter излез ниво на контрола за висока фреквенција оптимизација врз основа на инсталација локација или слушател е предност.Огромен Плус Еден™ woofers нудат повеќе површина за високото бас излез и подобрени midrange перформанси.Плус нашето ново конструиран кошеви се оптимизирани за да се вклопи во повеќето фабрика говорникот локации.Достапни во голем број на стандардни големини– 3", 4", 5-1/4", 6-1/2", 6" x 8" и 4" x 6" коаксијален, 6" x 9" 3-начин, и 5-1/4", 6-1/2", и 6" x 9" компонента – тие се совршено се надополни од фабриката јазик.

R

Избор на клиент