.

.

Сет од 3 Метална Жица Гнездење Складирање Кошници со Рачки/Тон Злато Декоративни Кутии за Дома

Сет од 3 Метална Жица Гнездење Складирање Кошници со Рачки/Тон Злато Декоративни Кутии за Дома

DEN 1319.76
Залиха

МОДЕРНАТА ЖИЦА ГНЕЗДЕЊЕ КОШНИЦИ : Сет од 3 метална жица гнездење складирање кошници со шик злато-тон заврши.ИНДУСТРИСКИ-МОДЕРЕН ШИК : Комбинација на lustrous злато-тон заврши и институционален дизајн создава уникатно стилски урбан изглед.СТИЛСКИ ОРГАНИЗАЦИЈА : Привлечни кантите помогнат играчки, далечински контроли, списанија, Двд-а, и други предмети уредно уште достапни.ДЕКОРАТИВНИ ПРИКАЖУВА : Кошници може да се користи како стилски ЛП рекорд за складирање, или за креирање на прикажува со planters или други декор предмети.СПЕЦИФИКАЦИИ : Голем - 5.5 H × 14.0 W × 10.0 L; Средно - 5.1 H × 12.0 W × 8.3 L; Мали - 4.7 H × 10.0 W × 6.5 L (во инчи).Комбинирање на ироничен stylishness на институционалните тела со богато гламур на злато-тон сјај, овој сет на декоративни метална жица складирање кошеви помага да се задржи нешта уредната во прекрасен начин.Корисно за сè, од играчки и далечински контроли за да се Двд-а и списанија, овие разноврсна кошеви се идеални за чување на животни средини згреши.Исто така атрактивни во повеќе декоративни капацитети, тие може да се користи за да обезбеди чисти пешкири во бањата, за стилски ЛП рекорд за складирање (во најголем кошница), или за креирање на прикажува на мали planters.Со овие уникатни жица кошеви, можностите се бескрајни. **Официјалната My Gift производот.**СПЕЦИФИКАЦИИ : Голем - 5.5 H × 14.0 W × 10.0 L; Средно - 5.1 H × 12.0 W × 8.3 L; Мали - 4.7 H × 10.0 W × 6.5 L (во инчи).

R

Избор на клиент