.

.

Нерѓосувачки Челик Куче, Мачка Чаши со Гумена База за Мали/Средни(18oz Секој Сад) Кутре Сад за домашни Миленици, Кучињата, Мачките ( 2 Парчиња)

Нерѓосувачки Челик Куче, Мачка Чаши со Гумена База за Мали/Средни(18oz Секој Сад) Кутре Сад за домашни Миленици,

DEN 239.76
Залиха

Не-пропадна и Тешко се Скрши : гумени прстен околу дното (не залепени) води бебињата од туркаат околу, исто така, може да се заштити подот од нула.Проширување на дното на дизајн, сад ќе биде постабилна се обезбеди домашно милениче уживате во храната, без прекин.Машина за миење садови-безбедно за лесно чистење.Ова домашно милениче сад гума база може да се отстрани и да се стави на.Целосно не-токсични материјали побезбедно.Висок Материјал : не 'Рѓосувачки челик, отпорен на доверба, без мирис, без отров, корозија, отпорни&трајни, и е dishwater безбедно и лесно ќелијата на Висок квалитет на боја, заштита на сакана миленици' безбедноста.Надворешната површина на зголемување на природниот печење заврши, мазна површина, богати и светли бои миленици ќе го сакам повеќе.На фидер сад домашно милениче може да го стимулира апетитот за повеќе здрав раст.СЕТ ОД 2 ЧАШИ-Топ со дијаметар од 6.3 инчи (16cm), дното дијаметар 8.5 инчен (21.5 cm), Висина на 2 инчи (5cm), совршен за сува kibble, мокра храна, третира, или вода.

R

Избор на клиент