.

.

Премиум германски Нерѓосувачки 1 Тешки Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Кутија Послужавник за 10 Инструменти Двојно Копчето Тип кој се одвојува Cynamed

Премиум германски Нерѓосувачки 1 Тешки Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Кутија Послужавник за 10 Инструменти

DEN 2109.60
Залиха

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК ( ГАРАНТИРА ЗА ПАРИТЕ НАЗАД ) НЕ CAMPROMISE ВО КВАЛИТЕТОТ.НОВИОТ ДИЗАЈН ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК 1 СЕКОЈ Стоматолошки Стерилизација Касета Рек Фах Кутија за 10 Стоматолошки Хируршки Инструменти.Овие Нерѓосувачки Челик Стерилизација Коцки се направени од премија одделение челик и се преку passivation процес.Тие содржат храна одделение силиконски пломба за да куќа на инструменти и да имаат капак кој се одвојува за олеснување на пристапот, тие се достапни во различни големини.Мало Value >150 ДОЛАРИ!ASTM СТАНДАРД ТИП 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БРЕНДИРАНИ CYNAMED САД Висок квалитет Медицински Стандарден германски Челик и Медицински Одделение Силиконски Полици.На силиконски полици може да бидат земени за чистење.Autoclavebale и Sterilizable.Има 10 Инструменти.Монтажни и lockable дизајн, лесно да се чисти Димензии : 7" L X 5.5"W X 1.25".ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК ( ГАРАНТИРА за ПАРИТЕ НАЗАД ) НЕ CAMPROMISE ВО КВАЛИТЕТОТ НОВ ДИЗАЈН ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК 1 СЕКОЈ Стоматолошки Стерилизација Касета Рек Фах Кутија за 10 Стоматолошки Хируршки Инструменти Овие Нерѓосувачки Челик Стерилизација Коцки се направени од премија одделение челик и се преку passivation процес.Тие содржат храна одделение силиконски пломба за да куќа на инструменти и да имаат капак кој се одвојува за олеснување на пристапот, тие се достапни во различни големини.Мало Value >150 ДОЛАРИ!ASTM СТАНДАРД ТИП 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БРЕНДИРАНИ CYNAMED САД Висок квалитет Медицински Стандарден германски Челик и Медицински Одделение Силиконски Полици.На силиконски полици може да бидат земени за чистење.Autoclavebale и Sterilizable.Има 10 Инструменти.Монтажни и lockable дизајн, лесно да се чисти Димензии : 7" L X 5.5"W X 1.25".

R

Избор на клиент