.

.

Читање Очила Жени | 3 Пак Мода Читатели Половина Месечината Рамка со Пролетта Зглоб

Читање Очила Жени | 3 Пак Мода Читатели Половина Месечината Рамка со Пролетта Зглоб

DEN 325.20
Залиха

Пластична рамка.Пластични леќи.не-поларизирани.Леќа ширина : 51 милиметри.УЛТРА ЛЕСЕН ПОЛОВИНА ЛЕЌА ЧИТАЊЕ ОЧИЛА - Ако сакате да ги читате вашите книги и да ги набљудува околината во исто време без да се постојано се земе вашите читатели и исклучување, овие наочари за жените се дефинитивно за вас.Нивната половина-мун дизајн ви овозможува да уживате во вашиот читање време до максимум без нарушување вашиот растојание визија.УЖИВАЈТЕ во ПОДОБРУВАЊЕ на ЧИТАЊЕ ВИЗИЈА НА самото МЕСТО - се Карактеризира со врвен квалитет AC леќи, на Optix 55 не-поларизирани читање очила ќе ви помогне да се фокусира на било кој текст, што го прави полесно да се чита книги, весници, списанија или работа документи без да се протегаат на вашите очи.Идеален за концентрирање на крупен детали, овие око очилата се исто така одлична за везана или како компјутер, читање очила.ВРВЕН КВАЛИТЕТ ние сме сигурни дека можете да најдете токму она што ви треба премногу.Поткрепени од леано железо 30 Ден Парите Назад Гаранција за квалитет, мора ништо да се грижите за се!.

R

Избор на клиент