.

.

МАША 2 парчиња за Автомобил Вратата Светла Логото, Автомобил Вратата Led Проектор Светла Сенка Дух Светлина,Автомобил Вратата на Логото Проектор Логото Светла за Сп?

МАША 2 парчиња за Автомобил Вратата Светла Логото, Автомобил Вратата Led Проектор Светла Сенка Дух Светлина,Автомобил

DEN 311.76
Залиха

1.Ова Не Вежба Тип Дух Сенка на Светлината е безжична, тоа е посебно дизајниран за авто измена познавач и тоа ќе не уништи оригиналот автомобил изглед, со повеќе забава возење на возачите. 2.На заслепуваат светлина и јачина на светлината ќе се прикаже на теренот кога ќе ја отворите вратата на автомобилот и тоа ќе го исклучи кога ќе се затвори вратата. 3.Може да биде инсталиран во двете лево или десно врата, учтивост вратата светлина го прави вашиот автомобил уметнички. 4.Лесна инсталација, не треба да се вежба дупка, само се држи светлината на вратата панел и да се држиме на магнет на дното на автомобил рамка.Не штети на вашиот автомобил. 5.Пакет Детали : 2*Добредојдовте Светлина,2*Магнет Плоча,2*Магнет Плоча 3 M Налепница,2*Добредојдовте Светлина 3 M Налепница,Напојување : 3*AAA Батерија (не се вклучени).Карактеристики : . 1.Висока ефикасност, заштеда на енергија, нема загадување, без бучава и нема електронски пречки. 2.Водечките трендови на автомобил осветлување извори. 3.Како декорирани дух сенка на светлината, кога ќе запре автомобилот, сенка може да се покажа дека на патот, со повеќе забава возење на возачите. 4.AC леќа со висока пропустливост.Бесплатен замена за логото на филмот слајд.Пакет Детали : . 2*Добредојдовте Светлина. 2*Магнет Плоча,. 2*Магнет Плоча 3 M Налепница,. 2*Добредојдовте Светлина 3 M Налепница,.Напојување : 3*AAA Батерија (не се вклучени).

R

Избор на клиент