.

.

ccHuDE Злато Лист во Облик на Керамички Накит Екранот Лента Јадење Прстен Носителот Организатор тањир Фото Реквизити

ccHuDE Злато Лист во Облик на Керамички Накит Екранот Лента Јадење Прстен Носителот Организатор тањир Фото Реквизити

DEN 1015.20
Залиха

Големина : прибл. 14.5 x 9cm/5.7 х 3.54 инч.Златни лисја : едноставен сјајна златен лист форма.Исклучителна златен лист керамички накит лента е направен од високо-квалитет стаклен керамика.Убава и елегантна послужавник.Дизајнот донесува Европски стил, што претставува благородна и здрав начин на живот.Погоден за уредно уредување вашето прстени, мали ѓердани, белегзии, обетки, накит и парфем шишиња.Големина : прибл. 14.5 x 9cm/5.7 х 3.54 инч.

R

Избор на клиент