.

.

Мажите Спреј за Коса од страна на Американски членови на Екипажот, Променлива се Одржи Чешлање Спреј, 8.45 Fl Мл

Мажите Спреј за Коса од страна на Американски членови на Екипажот, Променлива се Одржи Чешлање Спреј, 8.45 Fl Мл

DEN 550.80
Залиха

Медиум долготрајни задржете.Помага да се создаде видливи влакна на производот.Се избегне добивање во очи.Обезбедува непречено, по се чувствуваат.Во случај на контакт со очите, веднаш исплакнете со вода.Американската Екипажот е лидер во, Мажи Чешлање на КОСАТА, ТЕЛОТО, БРИЧАТ, СТИЛ, КЕЛН, и нега на кожата категории.Оставете да се исуши природно или стил со еден удар-фен како што е потребно.Обезбедува долготрајни и задржете стил контрола.Американската Екипажот нуди широк спектар на стил и производи за да се постигне секој поглед, вклучувајќи и восоци, pomades, гелови, креми, спрејови и прав, Paraben-free и вода растворлив формули кои миење на косата со лесно.Обезбедува податлив јачина на звук.Се применуваат liberally да влажна коса или лесно да сува коса и стил како што сакате.Може да се применува сува или влажна коса.Содржи парична казна клима уред и одличен emulsifier.Додава структура и телото на косата.Обезбедува долготрајни и задржете стил контрола.Медиум долготрајни задржете.Како глобален лидер во машка чешлање и "Службен Снабдувач на Мажите", Американски и членови на Екипажот е во тек посветеност да го подигнете машки стил и да ги зголеми нивните лични слика преку обезбедување на образование и маркетинг за споделување на брендови' визија.Помага да се создаде видливи влакна на производот.Восок штити од влага на тежината при обезбедување на целосна контрола.Иновативни чешлање производи и пионерски образование биле дефинирање чешлање за 25 години.Природен сјај заврши.Дава мазна се чувствуваат на косата.Обезбедува непречено, по се чувствуваат.

R

Избор на клиент