.

.

ДС Лаборатории R S Однапред Технологија за Лекување на Проретчена Коса

ДС Лаборатории R S Однапред Технологија за Лекување на Проретчена Коса

DEN 839.76
Залиха

Третман за проретчена коса.Користи nanosome технологија за да се зголеми испораката на соединенија во скалпот.Идеален третман за проретчена коса и дифузни губење на косата.Содржи истражување одделение состојки.Природно, безбедно и ефикасно.Напредна нега на коса кои застанува коса од исчезнување Формулиран со чиста, органски растителни екстракти, витамини & минерали ја Храни косата & скалпот да се спречи понатамошното губење на косата го Задржува постојните коса & поттикне раст на нова коса Клинички докажано да се зголеми густината на косата Неверојатно combats машки модел ќелавост & проретчена коса Да го користите : спреј директно во областа на губење на косата два пати на ден, & не исплакнете надвор Вклучува : 1 шише остави во третман 60ml/2 fl мл 1 спреј.

R

Избор на клиент