.

.

JYDQM 2 Слој Бамбус Дрво Хривнија Екранот Стојат Носителот Накит Екранот Кабинет Ѓердан Екранот Организатор (Боја : A)

JYDQM 2 Слој Бамбус Дрво Хривнија Екранот Стојат Носителот Накит Екранот Кабинет Ѓердан Екранот Организатор (Боја

DEN 2342.40
Залиха

Оваа нараквица штанд ќе се подобри секој дом, мало накит екранот или занаетчиски изложба.На 2-слој хривнија решетката може да се организираат и да ги прикажете вашите омилени нараквици, ѓердани и часовници во стилски начин; оваа мулти-слој дизајн го прави сите ваши накит јасно видлив и лесен за пристап.На монтажни компоненти може да се врши и што се зачувани.Собранието е исто така доста едноставни и робусни.Голема база и бран форма заградата се направи заградата постабилна.Секој пол може да висат две слоеви на работа на половите, и секој пол може да висат 10 до 20 нараквици или ѓердани.Носител дури и може да го замени фиока, што е повеќе убави и згодни.Совршен подарок за роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, секој кој сака да покажат белегзија или треба да се види како тоа.Оваа нараквица штанд ќе се подобри секој дом, мало накит екранот или занаетчиски изложба.На 2-слој хривнија решетката може да се организираат и да ги прикажете вашите омилени нараквици, ѓердани и часовници во стилски начин; оваа мулти-слој дизајн го прави сите ваши накит јасно видлив и лесен за пристап.На монтажни компоненти може да се врши и што се зачувани.Собранието е исто така доста едноставни и робусни.Голема база и бран форма заградата се направи заградата постабилна.Секој пол може да висат две слоеви на работа на половите, и секој пол може да висат 10 до 20 нараквици или ѓердани.Носител дури и може да го замени фиока, што е повеќе убави и згодни.Совршен подарок за роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, секој кој сака да покажат белегзија или треба да се види како тоа.Материјал : бамбус дрво + фланелен боксери + leather Size : за 23.5x23cm / 9.25x9.06 inches Available бои : црна, бела, beige Applicable простор : desktop Commodity употреба : чувајте различни обетки, прстени, итн.Пакет содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде на главни производи, а не и други производи)Забелешки : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент