.

.

Кенсингтон K64699US ClickSafe Преносни Внесени Лаптоп Компјутер Заклучи,Црна, Сребрена

Кенсингтон K64699US ClickSafe Преносни Внесени Лаптоп Компјутер Заклучи,Црна, Сребрена

DEN 1065.60
Залиха

Answer : ___________________________ NOTE : Не се компатибилни со неколку 2016 година Dell лаптопи и таблети, вклучувајќи некои Inspiron, Ширина, Местото на нејзиното одржување, XPS, и Chromebook 13 модели кои ги користат Благородна заклучување слот.Ве молиме разгледајте го вашиот уред на техничките спецификации.Пакет должина : 6.8".Пакет ширина : 5.6".Пакет висина : 1.4".Стил : Внесувањето Заклучување.

R

Избор на клиент