.

.

Шопинг Количка Корица, 2 во 1 Бебе Намирници Количка навлака и Висок Стол Маска за Деца и Години

Шопинг Количка Корица, 2 во 1 Бебе Намирници Количка навлака и Висок Стол Маска за Деца и Години

DEN 599.76
Залиха

ОБЕЗБЕДУВА ДОПОЛНИТЕЛЕН СЛОЈ НА ЗАШТИТА - Ashtonbee Шопинг Количка Корица е брилијантен мора да се има кога сте на шопинг или јадење.Нашата количка корица помага да се обезбеди дополнителен слој на заштита за да се задржи вашите деца се безбедни колку што е можно.Тоа обезбедува во задниот дел со своја рака и тока и има посебен половината и рамо ремени за вашето дете да ги одржи во поклопец.УДОБЕН И ЛЕСЕН - Нашата количка корица е направен од полиестер ткаенини дека е мека и нежна за деца.На мека перница им овозможува на вашето бебе да седат мирни за подолг период на време.Таа, исто така доаѓа со сигурносен појас кој е лесно прилагодлив да се задржи вашето бебе безбедно.СОВРШЕН ЗА РОДИТЕЛИТЕ ON-THE-GO - Нашите шопинг кошничка/висок стол поклопецот е многу корисна, лесен и пренослив за сите родители on-the-go.Тоа има џеб со патент да ја задржи вашите мали вредности.Тоа исто така може да биде лесно да се здипли во стилски чантата кога не е во употреба, плус тоа е толку лесно да се мијат!Можете или да го стави во миење или да се мие со рака.ЗАДРЖИ ВАШЕТО ДЕТЕ да се ЗАБАВУВААТ - На едноставен, но функционални карактеристики на нашата количка корица се спречи вашето дете од се cranky.Настрана од играчка циклуси, има одличен транспарентни паметни џеб за вашиот телефон.Можете да се лизга телефонот во џеб и да им даде на вашиот малку еден малку екранот време.

R

Избор на клиент