.

.

300 трговија на Големо Платно Вечера Бистри Салфетки во Рефус – Професионални ресторан квалитет крпи – 18 x 22 Инчи со француски ленти – Scotchgard почвата ослободување за

300 трговија на Големо Платно Вечера Бистри Салфетки во Рефус – Професионални ресторан квалитет крпи – 18 x 22

DEN 1720.80
Залиха

КУПИ СО ДОВЕРБА истиот квалитет салфетка дека е доверба од страна на водечките хотели , одморалишта и лен услуги ширум земјата, сега е достапен за домашна корисникот, како и.Бистри салфети се нашата најбрзо растечка ткаенина салфетка, бидејќи на нивниот стил и потреби.Нашата линија на производи е достапен на нашата Premia Kitchen продавницата на , и се состои од јадење крпи, бар џогерите, салфети и продавница крпи, меѓу многу други производи.Изборот на врвот restaurants Cloth табела постелнина додадете на изгледот на елеганција и амбиент за вашиот ресторан, банкет сала, место или настан.Само една крпа салфетка заменува во просек три хартиените салфети по оброк, заштеда на пари и природните ресурси.Нашите СТИЛСКИ салфети се изгледаат и се чувствуваат на памук наместо сјајна завршница на потенки и понизок квалитет полиестер салфети од Кина, и се со убаво hemmed заклучување-stitched рабови за квалитет се чувствуваат.Поставување на масата со нашите високо-квалитетни вечера салфетки и имаат посебна Благодарност, Божиќ, или роденденска прослава за вашето семејство и пријатели ќе љубов.ЗА ЕКОЛОШКИ СВЕСНИ ПОТРОШУВАЧОТ Нашата салфети се големи подароци за родендените, свадба тушеви, Santas тајната, итн.Светла белци и шарени ленти направи овие крпи лесно да одговара на било хотел или ресторан простор оркестарот и стил.Нашите крпа салфетки функција удобен 18" x 22" правоаголник големина и се достапни во бои кои одговараат на секој ентериер. потрошувачите вонреден маси поставена со платно со подобар квалитет на храната. ЗЕЛЕНА и ПОЕКОНОМИЧНА алтернатива за хартиени крпи и салфетки, овие ТРАЈНИ салфетки можат да се користат одново и одново, благодарение на нивните КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ и конструкција.Ние нудиме на нашите производи на големо или трговија на големо количество на атрактивни цени.За разлика од помали трговци, нашата фирма е лидер во промет на големо со текстил за угостителство и ресторан индустрии.Во пакување од 1 десетина, 100 единици, или 300 единици, нашите салфети се совршени за домашна употреба, угостители, свадби или на друг голем потреби.Ние дизајн на нашите производи со строго стандарди и имаат целосна контрола на квалитетот на процесот.СТИЛ и БОИ ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ Ние нудиме различни бои за да одговара на вашиот стил.НАДГРАДБА на ВАШИОТ ЈАДЕЊЕ ИСКУСТВО Нашата убава светла бела бистри салфетки со светли француски ленти додадете контакт на КЛАСА и ИЗДВОЈУВАЊЕТО на посебна дома на вечера.

R

Избор на клиент