.

.

3D Пеперутка лак , 2 Кутии на 24 Боја на лак Applique Sequins Помине Уметност Материјали во Собата, Наменета за Женски Девојка Помине Уметност Декорација

3D Пеперутка лак , 2 Кутии на 24 Боја на лак Applique Sequins Помине Уметност Материјали во Собата, Наменета за

DEN 119.76
Залиха

【Пеперутка Помине Уметност Поставите】2 кутии на 24 различни бои и стилови,Секој модел е ставен во тегла и може да бидат добро запечатени,Може да се обезбеди квалитетот на нокти налепници. 【Висок Квалитет】Пеперутка sequins се изработени од еколошки материјали, Безбедно и безопасно, не му наштети на кожата, Ултра-тенки, Добра адхезија може да се одржува за подолго време, И лесно да се отстрани со вода. 【Помине Украси】 : Ова е најдобриот подарок за девојки,жени,сопруга,Дами,Тоа е особено погоден за домашна употреба и ноктите салони, Сите пријатели кои сакаат да се создаде убава нокти. 【Различни Стилови】24 видови на пеперутка помине уметност налепници за вас за да изберете од, различни стилови, Многу погодна за вашите нокти и ноктите декорација. 【Квалитетна Услуга】Ние ќе се стремиме да се направи сте задоволни, Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе ми биде драго да се исправи работи за вас. 【Опис】 : Пеперутка Помине Уметност Налепници За Жените, 2 Кутии 24 Бои Помине Сјајот decals Sequins Помине Уметност Материјали во Собата, Помине Уметност Декорација алатки 【Пакет Содржина】 : 2 кутии на 3 D пеперутка снегулки помине sequins 【Спецификација на Производот】 : 5.1x2.1x0.5 инчи 【Нето тежина】 : околу 10 грама 【Карактеристики】 : самолепливи, Без лепак е потребно, Лесен за употреба,не се наштети на вашата прекрасна ноктите. 【Различни Стилови】 : 20 различни стил налепници, различни дизајни за да го изберете, Можете да изберете било да се направи совршен нокти. 【Тоа Како Да Го Користите】 : 1.Чистење на површината на ноктите со вода. 2.Изберете decal и нежно излупете го. 3.Ставете на дизајн ви се допаѓа на површината на ноктите и нежно избришете го тоа неколку пати. 【Применливи за】 : Погоден за лица или дневни декорација, Професионални салон, Ноктите уметник и лични/семејни употреба, итн.Најдобар подарок за девојки, Мајки, Сопруги.Еколошки материјали за жените и децата.

R

Избор на клиент