.

.

Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сива Плоштадот Високи Корпата За Ѓубре.Отпад Кошница Ѓубре Може Да Recycle Bin Комерцијални Корпата За Ѓубре

Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сива Плоштадот Високи Корпата За Ѓубре.Отпад Кошница Ѓубре Може Да Recycle

DEN 1238.40
Залиха

КВАЛИТЕТОТ ПРАШАЊА - ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешки-должност материјали .Совршен за тешки товари и широк спектар на содржини.Совршен за употреба внатре, надвор и голем број работни места во-меѓу! .Бидете сигурни, може да е ќе трае со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора !.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ, Издржливи нови контејнери ги чисти и се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Со тешки, не-porous изградба, ѓубрето лесно може да се мијат со сапун и вода или избриша надолу со влажна крпа.ЕДНОСТАВНОСТА на својот профил во бања, спална соба, кујна, ученичкиот дом или канцелариски простор.Направени Everyday Use Оваа wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.Целокупната Димензии : Ширина : 11 1/4 Инчи.Длабочина : 8 1/4 Инчи.Висина : 12 Инчен.Капацитет : 3 Литри (13 qt.).

R

Избор на клиент