.

.

КООРДИНАТОР Бебе Креветчето Rattles Играчки Ротација Декорација за Аудитивни-Развој на Бебето

КООРДИНАТОР Бебе Креветчето Rattles Играчки Ротација Декорација за Аудитивни-Развој на Бебето

DEN 1079.76
Залиха

Играчка тело бара три АА батерии, и далечински управувач бара две АА батерии. (Батеријата е предвидено од страна на себе си).Симпатична авион привезоци, убави бои, визуелно стимулирање развој, еколошки материјали.Двете музичката кутија и pendant може да биде одвоен да се игра сам.Поддршка рака е двојно подебели, силна и тешко.Далечинскиот управувач функција дизајн е лесен за употреба.Со lanyard, тоа не е лесно да се изгуби.Повеќе функции, проекција функција, шарени ѕвезденото небо проекција кога се отвори; ротација на функцијата, да се привлечат babys внимание. 108 класичен lullabys да им помогне на вашето бебе заспие брзо.Опис : - играчка тело бара три АА батерии, и далечински управувач бара две АА батерии. (Батеријата е предвидено од страна на себе си) - На далечинскиот управувач функција дизајн е лесен за употреба.Со lanyard, тоа не е лесно да се изгуби. - 108 класичен lullabys да им помогне на вашето бебе заспие брзо. - Повеќе функции, проекција функција, шарени ѕвезденото небо проекција кога се отвори; ротација на функцијата, да се привлечат babys внимание. - Симпатична авион привезоци, убави бои, визуелно стимулирање развој, еколошки материјали.Двете музичката кутија и pendant може да биде одвоен да се игра сам.Поддршка рака е двојно подебели, силна и тешко.Спецификација : - Големина : Bottomx Height : 48x50cm/18.90x19.69inch - Материјал : ABS Plastic Package Вклучува : 1 Парче Бебе Штракаат Set Note : 1. Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење.2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.4. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

R

Избор на клиент