.

.

RIUARA Печурки, Безбол Капи за Жени Мажи конска опашка Шапка Прилагодливи Бејзбол Капа Спортски Капа за Трчање и Активности

RIUARA Печурки, Безбол Капи за Жени Мажи конска опашка Шапка Прилагодливи Бејзбол Капа Спортски Капа за Трчање

DEN 431.76
Залиха

Предвремени затворање. ✔【КУЛ И СТИЛСКИ】Бејзбол Капа Е Неверојатно Шарени И Полни со Живот.Гребенот И На Предниот Дел На Капа Е И Печатени, Тоа Беше Зголемување На Моделот На Просторот, Остварување На Појавата На Шапка Е Повеќе Богати.Примање Комплименти Од Својата Сакана Секогаш Кога Ќе Го Носите. ✔【ГОЛЕМИНА】Прилагодлива големина, одговара на повеќето возрасни лица, млади лице главата големина.Глава обемот 22.4"-23.7" (55-59cm), капа висина : 4.5" (11.5 cm), гребенот должина : 2.7" (7cm), широк обод : 7" (18.0 cm). ✔【УДОБНО И ДИШЕ】 Ткаенина Може да Зрачи Топлина И Нека се Излади Ветрот Во.Се Донесе За Максимална Дише, Направи Луѓето Да Се Чувствуваат Удобно.И Да се Покрие Пред Шапка, Доволно Широк Раб, го Прават Тоа Имаат Ефект на Сенка И да се Обезбеди Доволно Анти-УВ. ✔【СОВРШЕН ПОДАРОЦИ】 Смешно бејзбол капа е совршен за да се носат на лош коса ден, да салата, одење вашите кучиња, за на базен или на плажа, кампување, планинарење, на пикник, на отворено, во затворени простории, и на целата година!Совршен подарок за вашата Мајка, девојка, жена пријатели, роднини, спортски ентузијасти.На денот на Мајката, девојка ден, денот на Вљубените, Божиќ, роденденот. ✔【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 Високиот квалитет на животната средина пријателски и безопасни материјали.Мода, не е лесно да исчезнат, трајни производи за целата година.Носи удобно fellings, лесно да се облекуваат и да се грижи.Тоа Се Прилагодливи Затворање На Бендот.Кул Лето, Капи Се Од Суштинско Значење.Оваа Бејзбол Капа Има Одлична Заштита Од Сонце, Тоа Може Да Се Спречи Вашето Лице И Очите Од Ув Штета, Многу Функционална, Па Можете Да Уживате Во Outdoor Спортови Или Активности Во Слободно Под Сончева Светлина.На Прилагодливи Пластични Snap Назад Затворање Е Многу Корисно, Можете Да Го Користите Да Се Прилагоди На Шапка Да Се Вклопи Во Вашиот Шеф Совршено И Да Се Обезбеди Безбедна Одговара На Сите Времиња.

R

Избор на клиент