.

.

Шпион Камера Полначот - Скриена Камера - Шпион Камера Скриена Камера-Мини Камера - Скриени Nanny Камера - USB Конектор - 1080P HD - 32G Мемориската Картичка и Читач на картички

Шпион Камера Полначот - Скриена Камера - Шпион Камера Скриена Камера-Мини Камера - Скриени Nanny Камера - USB Конектор

DEN 575.76
Залиха

Шпион камера : Лесен за користење, само приклучокот во штекерот, камерата ќе почне да работи, нема да има светла и нема звук кога снимање, така што не ќе се најде. (Ве молиме да откине заштитна фолија пред објективот пред употреба).USB скриена камера : Оваа скриена камера е исто така еден USB полнач.Исто така, може да снимате 110° широк агол, Full HD 1080 P видео кога не го полните вашиот телефон.Да се внимава на провалници, бебиња, домашни миленици, домаќинки или вработени во вашиот дом, канцеларија или на друго место.HD Видео : Внатре има HD леќа која може да снима 1080 P видео, камера има 2 начини, L/M (L : видео меморија за повеќе од 5-минутни видео датотеки, M : една минута по видео) поддржува до 128 GB.Јамка видео : мини камерата има јамка за снимање функција.Кога мемориската картичка е полна, на најновите видео ќе ги замени првиот еден, и нов видео датотека ќе биде зачувана автоматски на секои пет минути.Погледнете го видеото : нема потреба да ја преземете друг софтвер само да се види на видео, можете само треба да го користите кабелот и читач на картички ние обезбеди за да се види на видео од вашиот компјутер или таблет. (Производ листа.Шпион камера полначот*1, прирачник*1, полнење преку USB кабел*1, 32 G SD картичка*1, читач на картички*1, SIM картичка отстранување алатка*1).Како да го сменам видео време?.Пред да започнете со снимањето видео, се поврзете шпион видео камера на компјутер, отворете го "Време" датотека, измени тековното време според форматот, форматира како "2021-7-15 18 : 00 : 00 Y", Y е видео го прикажува времето, N не е прикажан, и потоа да ја Зачувате датотеката на камерата ќе биде во ред.

R

Избор на клиент