.

.

INSOLKIDON Компатибилен со Xiaomi Poco X3 NFC Случај КОМПЈУТЕР Хард Задниот Капак на Телефонот Школка за заштита Заштита Не се Лизга Scratchproof Заштитни случај Капак (Зелена)

INSOLKIDON Компатибилен со Xiaomi Poco X3 NFC Случај КОМПЈУТЕР Хард Задниот Капак на Телефонот Школка за заштита

DEN 1231.20
Залиха

Овој производ е погоден за Xiaomi Poco X3 NFC Браник ултра тенок случај,100% Сосема нов и Врвен Квалитет со Ниска Цена.Нечистотија-доказ, shatterproof, и анти-нула материјал,да ги задржи вашиот телефон безбедно,заштита од гребење.Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн.Мала тежина и издржливи.Лесно да го вметнете и отстраните.

R

Избор на клиент