.

.

Влијание Серија Случај Наменета за iPhone 12/12 Про, Компатибилен со MagSafe, Патентиран Ротира го исклучите Прекинувачот, Капка Доказ, Суштината Додатоци Прилог Систем, со

Влијание Серија Случај Наменета за iPhone 12/12 Про, Компатибилен со MagSafe, Патентиран Ротира го исклучите Прекинувачот,

DEN 959.76
Залиха

✅ КАРАКТЕРИСТИКИ ШТО ТРЕБА : Ние дизајниран нашето Влијание Серија Случаи за i Phone 12 Про со вас во умот.Овој случај има сето тоа со своите напред аудио проекција, ротирачки го исклучите прекинувачот, покрена bezels за екран заштита и безжично полнење способност.Тоа парови стил и погодност за совршена комбинација.Проверете го вашиот телефон компатибилност пред купување!. ✅МАЈЧИН ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Нашата случаи се обезбеди целосен пристап до сите порти и функции, вклучувајќи ги и безжичните полнење.На grippy копчиња се многу одговорен и нашиот патентиран Ротирачки го исклучите Прекинувач ви овозможува да го исклучите звукот на вашиот телефон во ниеден момент.Прашина прстен ќе го заштити вашиот камерата леќи од најмалите остатоци. ✅ УНИКАТНИ ДОДАТОЦИ за ПРИЛОГОТ СИСТЕМ : го Персонализирате вашиот телефон со додатоци што ви треба.За сите луѓе во потрага за удобност и флексибилност, ние развиено уникатен додатоци прилог систем.Ние го нарекуваат "Суштината прилог систем".Да се погледнеме во нашето Влијание снопови за i Phone 12 Ујп во нашата продавница да се откријат свет на можности. ✅ Дупка со ДОКАЗ МАТИРАНО НАЗАД : Со нашите отпечатоци-слободен матирано назад вашиот случај, ќе продолжи да изгледаат како добри како ден.Приказ на вашиот нов телефон со стил, додека одржување на чиста од оние досадни отпечатоци од прсти!. ✅ ЗАШТИТА БЕЗ најголемиот ДЕЛ : Нашиот случај е масна, тенок, а исто така се солиден.Нашите 1.2 оз лесен случај е лесно да се земе и исклучување.Ние секогаш се залагаме од квалитетот на нашите производи!Тоа е причината зошто клиенти кои цел директно од Катализатор продавница право на 12 месец производство гаранција.Проверете го вашиот уред компатибилност пред купување!.

R

Избор на клиент