.

.

Gxklmg Лен Складирање Коцка Виткање Складирање Кутија со Капаци,со Отстранлив Капак,Складирање Footstool,Складирање Градите,Складирање Клупи,Сина

Gxklmg Лен Складирање Коцка Виткање Складирање Кутија со Капаци,со Отстранлив Капак,Складирање Footstool,Складирање

DEN 4367.52
Залиха

Висок квалитет дебели и висока густина сунѓер, поудобно и мека од обичните footstool,рамката е изградена на квалитетот цврсто дрво, и да се осигура здрав база на овој подложка за нозе.Footstool со складирање опција, неколку бои, од страна на маса, дополнителни седишта во еден. 32 х 36 см (дијаметар x височина).Стабилна структура, максимално оптоварување е 90 килограми.Цврсти дрвени нозе, покриени со лен, 4 стабилна дрвена столица нозе, секоја нога со заштитна подлога.Модернисти дизајн е елегантен и стилски, и е погоден за канцеларија, дневна соба, спална соба, студио и било кој друг амбиент.Боја : Сина.

R

Избор на клиент