.

.

Бор-Sol 97326CT Мулти-Површина за Чистење, Бор, 24oz Шише (Случај на 12 Шишиња)

Бор-Sol 97326CT Мулти-Површина за Чистење, Бор, 24oz Шише (Случај на 12 Шишиња)

DEN 898.08
Залиха

Минува низ тешки маснотии и валкано брзо.Deodorizes и брише од мирис предизвикува бактерии, оставајќи зад себе свежа, чиста мирис.Употребата на широк спектар на тешки работни места и површини вклучувајќи подови, шалтери и тоне.Чисти, deodorize и disinfect со моќта на Бор-Sol.Минува низ тешки маснотии и валкано брзо оставајќи зад чиста мирис.Не леплива остатоци.Употребата на широк спектар на тешки работни места и површини вклучувајќи подови, шалтери и тоне.Совршен за употреба во канцеларии, во дневните центри, ресторани, училишта и други комерцијални објекти.

R

Избор на клиент