.

.

Selens Фото Светлина Рефлектор Фотографија, 59x79inch Преносни Овална Голем Рефлектор Расклопна Мулти-Диск 2-во-1 Злато & Сребро со Носителот Клип за Носење за Камерата Сту?

Selens Фото Светлина Рефлектор Фотографија, 59x79inch Преносни Овална Голем Рефлектор Расклопна Мулти-Диск 2-во-1

DEN 1415.76
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Материјал : Трајни и Флексибилни Челични Пролет Рамка со Премиум Ткаенина.Овој Сестран Рефлектор е широко се користат во студио за фотографија портрет снимање, филмска, тв продукција и комерцијални реклами шут.Пакетот Вклучува : 1 x 2-во-1 Рефлектор; 1 x Носење; 1 x Рефлектор Клип.Расклопна Осветлување Рефлектор : Колапс на светлината рефлектор во преносно големина на патување или за складирање, добро за фотографи во движење. 2 во 1 Фотографија Рефлектор : Сребрена Маска, многу рефлексивни и заличи двете сенки и моменти.Златен Капак, додавајќи потоплите боја на сликата.Со Рефлектор Клип : Изработени од алуминиумска легура Идеален за надворешна употреба фотографија активности.

R

Избор на клиент