.

.

BXDYA Сива Чанта, Топлинска Изолација и Еколошки Материјали, Пренослив Дизајн, Мал и Лесен, може да се Стави На Ручек во

BXDYA Сива Чанта, Топлинска Изолација и Еколошки Материјали, Пренослив Дизајн, Мал и Лесен, може да се Стави На

DEN 2469.36
Залиха

Ќе љубов на издржливост и лесно одржување на одбраната платно материјал и лесно да се чисти храна одделение алуминиумска фолија тоа ,може да се стави овошје или други храна во ручек торба директно, без никаква штета.Дршката е исполнет со дебели сунѓерот и прецизност за шиење, која може да издржи до 50.000 солзи.Поставата е изработен од Алуминиумска фолија која може да се чува храна, пијалаци и топли и свежи за 4 - 6 часа, и тоа е лесно да се избрише чисти и течење доказ.Тоа може совршено да содржат вашиот здрав ручек, овошје и пијалок за кампување, пикник, активности на отворено, училиште, канцеларија.Овој ручек торба со една пространа главниот архивиран оддел одлична за пакување на сите ваши храна,пијалоци и грицки за целиот ден.Име На Производ : Рачна Ташна.Боја : Сива.Големина : 25*13.5*21cm.На изработка и материјали на оваа ручек торба се оптимизиран за долгорочна употреба.Чувате храната свежа или топла.Доаѓа со Прибор за јадење во собата.Изолираната ручек кутија доаѓа со cutterly поставите кои се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик,вклучувајќи ги и вилушка,нож,лажица.Лесен и голем капацитет.

R

Избор на клиент