.

.

Спајс Рек Организатор со 21 Празна Чаша Зачин Тегли, 386 Бела Зачин Етикети со Креда за Напредок и Инка Комплетен Сет, 3 Ниво Леќата Решетката за Countertop, Кабинет или Ѕид

Спајс Рек Организатор со 21 Празна Чаша Зачин Тегли, 386 Бела Зачин Етикети со Креда за Напредок и Инка Комплетен

DEN 710.16
Залиха

3 Ниво зачин управување со 21 стакло зачин шишиња се подготвени за вашиот омилен зачини!Спајс организатор на countertop, леќата организатор на кабинет или зачин решетката за ѕид.Монтажа хардвер вклучени.Уживајте 386 бела зачин етикети и креда маркер за лесно организација. 340 етикети се preprinted, 46 labels се празни, и можете да diy вашите етикети со креда маркер.На дотур на специјално дизајнирани за спајс го прави полесно за да додадете нови зачини на вашиот зачин контејнери.Спајс рек големина : 13"L x 4.7"W x 9.9"H, Зачин тегли големина : 1.8"W x 4.1"H, 4 OZ.USPTO Патент.

R

Избор на клиент