.

.

Повик СТП Кожа Ранец за Жени Мажи Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Swan Пурпурна Шема

Повик СТП Кожа Ранец за Жени Мажи Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Swan Пурпурна Шема

DEN 1271.76
Залиха

Перење Метод : Можете да најдете се чисти ткаенина, треба да се навлажнета и ги исклучите валкано место.На патент џеб на грбот става некои вредности за да се спречи кражба.Билансот на функционалност и дизајн, претставува модерен убавина.Повеќето единствена работа е дека во прилог на дното и рамо ремени, целата торба е отпечатена со шема.

R

Избор на клиент