.

.

Tengertang usb-c супер надворешен диск, преносни надворешни CD/ dvd-rw Писател/Player/Режач за најновите macbook/ asus/ asus/ dell latitude/macbook Pro (сребро)

Tengertang usb-c супер надворешен диск, преносни надворешни CD/ dvd-rw Писател/Player/Режач за најновите macbook/

DEN 1103.76
Залиха

【Лесен за Употреба】:Brand new од tengertang,ја поврзете со вашиот MAC/лаптоп/desktop USB-порта или usb-c порта, и работи автоматски.Вие не треба надворешен адаптер, вие не треба да инсталирате софтвер за поставување на возачот, Можете лесно може да го снимате ЦД-а, да слушате музика, да гледате видео, го инсталирате софтверот, или да креирате CD/ DVD копија ЦД-а. 【Напредни Перформанси】:Овој USB-C диск има силна способност да се поправи грешки, намалување на шумот, отпорност, ниска потрошувачка на енергија, итн., и поддржува CD, cd-r, cd-rw, dvd-rw, DVD R, DVD R, DVD RW и dvd-ram меморија. 【Системот за Барања】:Посветена на најновите Mac Book/Mac Book pro лаптоп, поради тоа што има USB модел c.Секој од нас нуди USB(женски) во USB(машки) конвертор, па ако сакате да го користите USB порта е Mac Book/pro или било кој друг лаптоп, можете да го користите за многу глатко. 【Научни и Разумен Дизајн】:никогаш не Ќе мора да се грижите за usb-c супер возач губење на кабел.Тоа се поврзува со Mac Book Pro и retina дисплеј, кој има кабел изграден во супер диск. 【Услуги на клиентите Гаранција】:Ние веруваме во нашиот квалитет на производот, со цел да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите!Ние ги користиме на 90-ден гаранција за поддршка на тоа.

R

Избор на клиент