.

.

HuaLiSiJi Тело Четка, Назад Туш Четка Назад Чистење, за Пилинг Масажа на Телото ја Подобрува Циркулацијата на Крвта (Сина)

HuaLiSiJi Тело Четка, Назад Туш Четка Назад Чистење, за Пилинг Масажа на Телото ја Подобрува Циркулацијата на Крвта

DEN 119.76
Залиха

????Љубов две-тон четка главата дизајн, љубов и забава Со пена ефект на четка главата е многу добар.Сите што треба да направите е да се прелива туш гел на четка главата и потоа се применува на телото. ????Бања четки може да се подобри циркулацијата на крвта и здравјето на кожата,Ултра-меки влакна и долги рачки ви помогне да се постигне е тешко да се постигне места и да се отстрани нечистотијата и мртвата кожа од вашата кожа брзо и ефикасно. ????Туш четка има долга рачка (36 см), благодарение на својата ергономски облик тоа совршено се прилагодува на секое тело форма. ????Материјал на дршката е изработен од ABS пластика (Не е лесно да се мувла и гниење), мека и еластична, кожата-пријателски, против пролизгување дизајн, добар стисок. ????Бања Тело Четка пакети, 1 назад четка плус 1 Прирачник massager, Тоа е погоден за сите возрасти, совршен подарок Ова тело четка е голема помош кога сте веќе не е толку ефикасно и беше убав подарок за родителите, Секогаш практична, секогаш топло.Ефикасно масажа секој дел од телото.Чистење на лимфниот систем.Подобрување на варењето и функција на бубрезите.Го намалите стресот.Ги отстраните мртвите кожата.Ги отстраните мртвите кожата.Мазна и цврста кожа.Најдобра Комбинација Пакет Бања Четка : .Дали сте уморни од вашата капење влакната секогаш падне?.Дали сакате долго-ракува перење четка за олеснување на вашата работа?.Дали сакате мулти-цел четка која целосно ги отстранува нечистотијата и мртвата кожа, а исто така може да се користи како тело massager да се опуштите?.Не грижете се!Нема проблем!.Ако се обидете, нашата бања четка ќе ви даде совршен одговор!.Натопете ја четката главата со топла вода и примена на соодветна сума на туш гел за да се четка главата.Нежно богата пена, со рака,Тоа ќе биде подобро да се оди на три пати,Исплакнете целото тело пена,се Чисти и се исуши на ладно и суво место!.

R

Избор на клиент