.

.

Mepra AZ1026VI1123 Салата Вилушка Гроздобер, од не ' Рѓосувачки Челик

Mepra AZ1026VI1123 Салата Вилушка Гроздобер, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 8152.08
Залиха

Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик, многу издржливи, ергономски.Машина за миење садови безбедно и лесно да се мијат.Посебни Гроздобер Процес дава на површина на Нерѓосувачки Челик рустикален, топло и елегантен appearence.Уште производот е inoxidable, машина за миење садови безбедно, трајни и безбедна храна.Процесот на производство, не е галвански и не произведува загадување.Салата Вилушка Гроздобер, 12 Компјутери.Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик, многу издржливи, ергономски.Машина за миење садови безбедно и лесно да се мијат.Посебни Гроздобер Процес дава на површина на Нерѓосувачки Челик рустикален, топло и елегантен appearence Уште производот е inoxidable, машина за миење садови безбедно, трајни и безбедна храна.Процесот на производство, не е галвански и не произведува загадување.

R

Избор на клиент