.

.

Микро USB 3.0 Кабел, JSAUX USB A Машки да се Микро Б Кабел 2 Pack [3.3 FT+6.6 ФТ] Надворешни Хард Диск Кабел Галакси S5 Најлон Плетенка јаже за Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Seagate Хард Диск

Микро USB 3.0 Кабел, JSAUX USB A Машки да се Микро Б Кабел 2 Pack [3.3 FT+6.6 ФТ] Надворешни Хард Диск Кабел Галакси

DEN 311.76
Залиха

JSAUX USB Micro Б Кабел Додава на силна воена влакна, најмногу флексибилни, силен и издржлив материјал, го прави затегнувачка сила се зголеми за 200%.Поддршка 360° свиткување.Идеален за полнење насекаде.0 Центар; Поврзете Samsung телефон или таблет компјутер до компјутер да back-up фотографии.Премиум најлон плетенка кабел додава дополнителна издржливост и метежот слободни.2 Toshiba Canvio Seagate Free Agent Western Digital (МД) Мојот Пасош и Елементи хард дискови Nikon D810.0 Мозок е далеку повеќе сигурен од другите во нејзината цена опсег.

R

Избор на клиент