.

.

CheeseandU Бебе Туш Услуги 24Pack Симпатична Бонбони Подарок Перница Мали Plaid Кошници со Симпатична Лента&Лигавче Оркестарот Симпатична Партија Корист Кошница Бонбони Ку?

CheeseandU Бебе Туш Услуги 24Pack Симпатична Бонбони Подарок Перница Мали Plaid Кошници со Симпатична Лента&Лигавче

DEN 463.20
Залиха

Количина : Вклучувајќи 24 Pcs симпатична бебе туш мала бонбони кошеви(бонбони не се вклучени)ќе биде одличен прилог на гости маси.Добар Материјал : Направен од високо-квалитетни трајни картичка хартија&домот лента&памук.безопасни и обновливи, безбедно и трајно да ја користите.Кошница дизајн и Симпатична големина : кошница големина е 6.5 x 3.8 х 8 см/2.6 x 1.5 x 3.15 инч.Тоа е добра големина за да се пополни мали sweeties,бонбони, confetti или мали додатоци.Симпатична Дизајн : украсени со розова/сина мечка шема лента акцентирани со розова/сино knitte лигавче шарм, многу симпатична и симпатична.Одлична Партија се Залага за : Овие бонбони кошеви се совршени за бебе туш, божиќ подарок, свадба забава, роденден итн.Вие нема да жалам за купување на оваа.Боја : Розова-24pack.

R

Избор на клиент