.

.

На 20 милиони 200LED String Светлина Далечински Управувач USB Бакарна Жица Божиќ String Светлина

На 20 милиони 200LED String Светлина Далечински Управувач USB Бакарна Жица Божиќ String Светлина

DEN 215.76
Залиха

Одличен материјал : 20 метри со 200 LED светилка монистра, топло бела и четири бои извори на светло се опционални, висока осветленост и долг животен век.Romc осветлување : да се Следат едноставен и елегантен дизајн концепт, што ќе ви овозможи да уживате во удобен и едноставен живот leisurely.Водоотпорен, ниска потрошувачка на енергија, еколошки и обновливи, тоа е идеален избор за decoing дрвја, соби, врати.Smart далечински управувач : лесно контрола на светлата преку hangy далечинското.Decoion функција : Способни да decoe елки, прозорци, мебел и повеќе, погодни за Божиќ, свадба, забава, секојдневно decoion, итн. 1.Одличен материјал : 20 метри со 200 LED светилка монистра, топло бела и четири бои извори на светло се опционални, висока осветленост и долг животен век.2.Romc осветлување : да се Следат едноставен и елегантен дизајн концепт, што ќе ви овозможи да уживате во удобен и едноставен живот leisurely.3.Водоотпорен, ниска потрошувачка на енергија, еколошки и обновливи, тоа е идеален избор за decoing дрвја, соби, врати.4.Smart далечински управувач : лесно контрола на светлата преку hangy далечинското.5.Decoion функција : Способни да decoe елки, прозорци, мебел и повеќе, погодни за Божиќ, свадба, забава, секојдневно decoion, итн.Опис : Далечински управувач usb бакарна жица string светлина, тоа е совршен decoion за Божиќ партија и други celebion прилики, тоа лесно може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови и сл.Спецификации : Предмет Бр. : Далечински Управувач USB Бакарна Жица String Light Number на LED светилка монистра : 200 Size : 20 Mion ниво : IP65 Luminous флукс : 500 (lm)Затемнување : Support Control метод : на звук/копче за далечински control Color tempeure : 3000 (К)Живот : 50000 (H)Влезен напон : 5 (V)фактор на Моќ : за 0,06 w/pc Application опсегот : отворен парк, затворен хотел, свадба decoion, празник decoion, Божиќ decoion Switch тип : manual Power снабдување на владата : USB напојување supply Color : Топло Бела,Четири бои(изборен)Пакет се Вклучени : 1x String Light1x Далечински control1x USB Cable Notes : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

R

Избор на клиент