.

.

2 ПАРЧИЊА Алуминиумска Легура Табличка Рамки за Хонда,Автомобил Ознака Покрие Носителот Компатибилен Сите Возило Табличка Рамка со Завртки Сет

2 ПАРЧИЊА Алуминиумска Легура Табличка Рамки за Хонда,Автомобил Ознака Покрие Носителот Компатибилен Сите Возило

DEN 479.76
Залиха

[Висок квалитет и стабилна] на Оваа високо-квалитетни Алуминиумски Легури Табличка Рамки size 12 X 6 инчи, тежи околу 12 унци, и има пре-drilled дупки.Растојанието помеѓу две дупки е околу 7 инчи. [Универзален тип] Вклучувајќи дихтунзи и капаци.Погоден за стандарден автомобил регистарски таблички, на табличка група може да биде инсталиран многу лесно и брзо без да возило модификација.Сет од две за задната табличка и пред табличка. [Изработка на таписерии подароци] Одличен подарок идеи за семејството и пријателите. [Висок квалитет]површина е мазна и текстура е одличен.Подобро да ја заштитите вашата лиценца плоча и да се спречи штракаат од оштетување на вас автомобил боја. [100% НАПЛАТА]за Да се гарантира ВАШИОТ 100% ЗАДОВОЛСТВО, ние ви нудиме 30 дена НУЛА РИЗИК парите назад, Не двоумете се да ја земе дома.Големина : For Honda.

R

Избор на клиент