.

.

SPNEC Табела светилка Железо Табела светилка, Едноставни Креативни Декоративни Табела светилка Мода Европската Спалната соба Канцеларија Студија Студентска Маса с?

SPNEC Табела светилка Железо Табела светилка, Едноставни Креативни Декоративни Табела светилка Мода Европската

DEN 2832.96
Залиха

★ LED извор на светлина, без треперење, не блескави, без зрачење, заштеда на енергија и око за заштита. ★ Единствен облик дизајн, исклучителна мода, зголемување на длабочината на вашиот простор. ★ Исклучителна ткаенина абажур, избрани високо-квалитетна ткаенина, живописни бои не исчезнат, еколошки и издржливи. ★ обезбедување на квалитет, домот боја, убава текстура, отпорност на абење. ★ Погодни за вклучување/исклучување на кабелот switch.Стил : Модерна minimalist Light код тип : LED (не сијалица испраќаат)Зрачење област : 5-58(вклучувајќи го и) квадратни meters Control режим : обичен прекинувач control Material : Железо, cloth Category : Табела lamps Lighting моќ : 31-40 WVoltage : 110 V-240 V (inclusive)е Применливо сцена : спална соба, студија, дневна соба и така on This ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

R

Избор на клиент