.

.

Пети Ноктите Корекција, 6Pcs/Кутија Ноктот Корекција Алатка 6 Големини Ingrown Жица Fixer Пети Ноктите се Опорави Нога Нега

Пети Ноктите Корекција, 6Pcs/Кутија Ноктот Корекција Алатка 6 Големини Ingrown Жица Fixer Пети Ноктите се Опорави

DEN 162.96
Залиха

[Карактеристики] Добра еластичност, може да биде флексибилно, свиткана без да се прекрши. [Функција] Применуваат притисок на ingrown ноктите за подобро корекција.Намалување на болката и елиминира црвенило. [Ефект] Ефикасно точни ingrown ноктите, абнормални ноктите и се врати на нивните оригинални раст марки. [Set] пакетот содржи 6 пакети на 6 различни големини, која може да ги задоволи вашите барања. [Применливо] Погоден за професионални или семејна употреба.Опис : Професионални ingrown ноктот корекција алатка има за цел да се поправи ingrown ноктите.Тоа погодна за лекување на среден ingrown ноктите од соработката со ноктот налепница.Без преземање на долг пат кон закрепнување, може да се види промената во рок од 1-2 месец.Имајте упорит употреба, ќе се ослободи од ingrown ноктот.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на Сликите Покажуваат Кутија Големина : прибл. 2.6 * 1.5 cm / 1.02 * 0.59 инчен Пакет Тежина : Околу. 7g Количина : 6 Pcs Ingrown Жица Предмет Тип : Нога Нега Алатка Функција : Ingrown Ноктите Корекција/Третман Пакет се Вклучуваат : 1 x Кутија 6 Pcs Ноктот Жица Само.

R

Избор на клиент