.

.

Спајс Багажник, Зачин Рек Организатор на Countertop, Ротирачки Зачин Управување со Тегли, се Врти Зачин Рек Полица, се Врти Зачин Решетката за Кујна (Црна)

Спајс Багажник, Зачин Рек Организатор на Countertop, Ротирачки Зачин Управување со Тегли, се Врти Зачин Рек Полица,

DEN 311.76
Залиха

Чувајте ги Вашите Кујната Чиста и Уредна - чиста и уредна кујната countertop е навистина важно.Нерѓосувачки челик зачин rack (зачините не се вклучени) задржува вашата зачини и билки во ред.Со помош на спајс рек организатор, што би можела да спаси повеќе простор за вашата кујна.Лесен Пристап и да се Најде Зачин Брзо - ротирачките зачин решетката може да биде 360 степени слободни ротација, со сите стакло зачин тегли во видите. 32 за повеќе употреби и само-дефинирани зачин labels направи наоѓање зачин на избор како лесно како е можно.Премиум Безбедно Материјал - Тешки стакло зачин шише тегли се храна одделение материјал.За да се спречи капаци од тоа да биде изгребани, тоа е запечатен со сини заштитна пластична фолија.Ќе е подобро да се солза ги исклучи.со нерѓосувачки челик усна, Можете да го капакот за да го користите, или можете да ја затворите за да се задржи вашата свежи зачини.Составот на Пакувањето, - се врти зачин рек полица за countertop вклучува 20 празни тегли кои е вграден во сито капак, 32 обновливи и само-дефинирани зачин етикети, 1 марк пен, 1 висок квалитет на боја кутија и 1 нерѓосувачки челик се врти стои зачин кула.Добар Подарок Избор - На високо квалитетни и издржливи ротирачки зачин рек организатор е стабилна, имајќи зачин тегли во ред и не е лесно да падне.Неговиот компактен дизајн овозможува да бидат поставени насекаде во кујната, вклучувајќи го и кабинетот и countertop.Тоа е исто така одличен подарок идеја.Зачин решетката е добар организатор за да се направи вашиот кујната countertop чиста и уредна.Се врти дизајн ви овозможува брзо да најдете зачини и леќата и заштедете повеќе простор.Тоа се вклопува уредно на било countertop и продавници лесно во кабинетот.Зачин рек организатор состои од 20 lead-free тегли и нерѓосувачки челик заграда.Анти-оксидација, анти-корозија, лесен за чистење, не се лизга база.

R

Избор на клиент