.

.

Almencla Преносни Бебе се Мијат Слив Мулти-Цел Мијалник за Дома Бања Бебето Деца се Соочуваат со Нозете Тело за Перење Слив - Зелена

Almencla Преносни Бебе се Мијат Слив Мулти-Цел Мијалник за Дома Бања Бебето Деца се Соочуваат со Нозете Тело за

DEN 1017.60
Залиха

Може да се користи како миење лице, задник или нозе за вашето бебе.Карикатура дизајн, симпатична и убава форма привлекува деца внимание.Совршени се за внатрешна или надворешна употреба.Тоа може да се користи како се мијат слив за јадења или рацете, зеленчук и овошје, складирање контејнер за вашата опрема за кампување, планинарење, picnicking, и многу повеќе!И правејќи го тоа лесно да го зачувате во вашиот дом, гаража, или спакувани во автомобилот со вашиот кампување опрема.Направени од издржлив PP / TPR материјали, преносни и лесен.Виткање Перење Слив виткање Големина : 13.2"x13.2"x1.2",Pop-up Големина : 13.2"x13.2"x4.3".Боја : Зелена.

R

Избор на клиент